Меню

Умови повернення та обміну товару

Привіт дорогий клієнт =)

Законодавчо такі групи товарів, як труси, шкарпетки і майки, поверненню не підлягають. Але ми гарантуємо повернення або обмін при виявленні виробничого браку або з якоїсь іншої причини, якщо товар не був у вживанні і зберіг свій первісний вигляд.

Повернення, обмін або заміна виробів здійснюється відповідно до положень Закону України під назвою «Про захист прав споживачів».

Інші товари ми повертаємо відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14 днів. Згідно із законом, для повернення повинні бути виконані такі умови:

  • товар не був використаний і зберіг свій початковий вигляд;
  • він не вказаний у переліку товарів , що не підлягають поверненню і обміну.

Ми обов'язково поспілкуємося з клієнтом перед поверненням, так як ми хочемо покращити продукт на основі цього зворотнього зв'язку.


Для оформлення повернення зв'яжіться з менеджером за номером +380674809505 (телефон, Viber, Telegram), поясніть менеджеру причину повернення, за проханням менеджера надайте фото браку продукції. Далі менеджер повідомить дані для відправки продукції за необхідності, та позгодить з вами варінти заміни або повного повернення коштів.


Кейс: Клієнт Микита придбав комплект з 4 анатомічних боксерів MAN's SET, розміру L. Поміряв першу пару і виявилось, що боксери завеликі, в такому випадку Микита може спокійно повернути троє боксерів які не були у вживанні, і ми із задоволенням відпраимо потрібний розмір, щоб Микита зміг відчути справжню свободу та тотальний комфорт, і був щасливий.