Швидкий пошук товару
Пн.-Пт. - 10.00-19.00

Класичні боксери

Показати:
Сортувати за:
Фільтр товарів
1
13
0
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
1
-20%
Чоловічі боксери з бавовни, Classic, хакі Чоловічі боксери з бавовни, Classic, хакі
Класичні боксери
Найбільш популярними серед чоловічої білизни сьогодні вважаються труси боксери. Вони є в гардеробі кожного чоловіка, адже боксери - одні з найбільш зручних і одночасно стильних моделей.
Крій боксерів завжди передбачає облягання фігури. Тому, при використанні повністю натуральної тканини, вони виглядають не дуже естетичним чином. Адже чоловічі боксери з бавовни без вмісту синтетичних волокон не володіють еластичністю, в наслідок чого на них завжди будуть з'являтися зморшки, і білизна не зможе підкреслювати фігуру. Вирішити цю   проблему можна за допомогою додавання невеликого відсотка синтетичних волокон. Коли вирішите купити труси боксери чоловічі, звертайте увагу на склад: бажано, щоб він виглядав приблизно таким чином: 95% бавовна, 5% синтетика.
Традиційно чоловічі боксери виготовляють однотонного забарвлення, іноді роблячи акцент на гумці або нижній окантовці. Через облягання  крою на боксери практично ніколи не  наносять  орнамент або малюнки, так як візуально це може спотворювати силует фігури.

В каталозі MAN's SET можна вибрати модель будь-якого кольору і купити чоловічі боксери з бавовни високої якості.