Чому не можна носити плавки та купальник у сауні

Що одягнути в сауну і чому не можна носити плавки та купальник у сауні

Сьогодні сауна - набагато більше, ніж просто задоволення для душі та тіла. Це – часте місце святкувань днів народжень та ювілеїв, корпоративних заходів та навіть місце для простих дружніх посиденьок. Відвідування сауни дарує тілу розслаблення, шкірі – тонус та здоровий колір, а всьому організму – здоров'я. При цьому не останнє місце займає питання про те, який одяг підходить для сауни. Щоб і користь для здоров'я, і комфорт були максимальними, купити спідню білизну для чоловіків в інтернет-магазині Man's Set можна для щоденного використання, і для лазні.

Гардероб для сауни

Щоб похід у сауну був максимально комфортним, важливо захопити із собою все необхідне, а саме:

  • правильний одяг;
  • капелюх;
  • капці;
  • кілт або парео;
  • халат;
  • рушник.

Ці речі потрібні всім. Вони захищають від перегріву та вбирають зайву вологу, коли це необхідно.

Головний убір для сауни

Шапочка для сауни захищає від перегріву все тіло. Як працює панама, можна зрозуміти, якщо прийти до сауни без неї. В цьому випадку тіло ще навіть не нагріється, а голова буде вогненною, викликаючи стійке бажання негайно пірнути у прохолодний басейн. Ефекту від такої лазні не буде, а от кровоносні судини сильно постраждають.

Тільки вибирайте панаму з натуральних матеріалів, краще повсті або фетру. Щільні тканини відмінно затримують тепло і не дають голові та волоссю перегріватися.

Кілт і парео

Кілт - багатофункціональний предмет для сауни. Цей вид традиційного шотландського чоловічого одягу можна обернути навколо талії, намотати на голову замість панами або постелити на лаву. При цьому спеціально купувати кілт не обов'язково – для гігієни його можна замінити анатомічними трусами з натуральних тканин. А постелити на сидіння цілком можна і рушник – насолоди від цього менше не буде.

Парео – різновид кілта, але для жінок. Його обертають довкола грудей для захисту всього тіла. Використовувати його також можна не за призначенням: як тюрбан або підстилка.

Шльопанці

Найкраще одягати гумові шльопанці. На відміну від м'яких капців, у них не розмножуються суперечки грибків. Більшість гумових в'єтнамок також мають рельєфну підошву. Вона посилює зчеплення зі підлогою, що особливо важливо у вологому середовищі, де поверхні зазвичай слизькі. Купуйте окрему пару для сауни – і обов'язково мийте та сушіть її після кожного відвідування лазні.

Халат

Дуже зручний, але не обов'язковий атрибут. Він чудово зігріває у прохолодній кімнаті відпочинку та замінює рушник після душу чи басейну. Але без нього можна обійтися. Якщо ви хочете мати під рукою м'який і теплий халат, вибирайте натуральні тканини довжиною до або трохи нижче коліна.

І обов'язково добре просушіть халат після відвідування сауни, а ще краще – стирайте після кожного візиту туди.

Рушник

Рушник у сауні – предмет абсолютно необхідний. Завсідники саун радять захопити з собою більше одного рушника – для душу або басейну, сауни та роздягальні.

Чи потрібний у сауні купальний костюм?

Багато хто думає, що в сауні доречні купальник і плавки. У лікарів і завсідників лазень щодо цього інша думка, до якої варто прислухатися.

Якщо в сауні або лазні є басейн, плавки або купальник дійсно можуть стати в нагоді. Але для основного приміщення вони зовсім не годяться з кількох причин:

  • Синтетична тканина. Вона зовсім не вбирає піт і вологу, натирає розпарену шкіру і часто призводить до подразнень. У результаті замість задоволення та користі плавки або купальник завдають маси дискомфорту і навіть завдають шкоди.
  • Металеві декоративні елементи. Розігрівшись, вони викликають опік.
  • Склад волокон. Синтетичні тканини, про які ми писали вище, часто містять у складі певні речовини. При нагріванні вони завдають шкірі та всьому організму шкоди, компенсувати яку не може жодна оздоровча процедура.

Одяг для сауни: тканина

Одяг для сауни повинен відповідати відразу декільком вимогам:

  • бути вільною;
  • легко вдягатися та зніматися;
  • виготовлена з натуральних тканин.

Тканини для білизни не повинні містити шкідливих домішок та барвників. Останні під впливом високих температур можуть виділяти токсини, несприятливо які впливають організм.

Краще, якщо одяг для сауни пошитий з натуральних бавовняних тканин без синтетики або з мінімальним вмістом для кращих експлуатаційних властивостей. З таких тканин, наприклад, пошиті чоловічі анатомічні боксери Man’s Set. Вони добре носяться, не викликають подразнень і мають лаконічні фасони.

Для рушників, кілтів, парео, халатів найкраще підходять:

  • Махрова тканина з бавовни. Вона добре вбирає вологу, забезпечує легкий масаж, дихає і викликає подразнень.
  • Вафельна бавовняна тканина. Завдяки своїй структурі вона не втрачає форми, добре вбирає вологу.
  • Лляні суміші добре зарекомендували себе в умовах високих температур, особливо в лазнях та саунах. Льон охолоджує шкіру та захищає від перегріву.

Для чоловіків найкраще підійдуть натуральні анатомічні труси різних фасонів від магазину Man’s Set. Ці комфортні вироби пошиті виключно з натуральних тканин та мають ідеальний крій – для максимального комфорту та захисту репродуктивної функції.

Інтернет магазин нижньої білизни MAN's SET © 2024