Спортивні шкарпетки

Максимальний комфорт для ніг є важливим фактором при занятті спортом. Спортивні шкарпетки високої якості допоможуть уникнути будь-яких дискомфортних відчуттів: зменшити високі навантаження, забезпечити сухість стопи і запобігти натиранню взуття.
У той час, як для повсякденного використання рекомендують носити шкарпетки з натуральних тканин, для спорту такий варіант не підійде. Бавовна вбирає вологу, тому ноги в спортивному взутті весь час залишатимуться вологими, що негативно позначається на здоров'я стопи. Тому, при виробництві шкарпеток, застосовуються якісні синтетичні матеріали.
У нашому каталозі представлені професійні спортивні шкарпетки для бігу. Крій шкарпеток, спеціально розроблений для того, щоб бути в змозі поступово стискати ногу, знижує ризик отримання травм і покращує кровообіг. А область п'яти і носка, виконана з використанням махрової тканини, запобігає натиранню і послаблює удари. До складу тканини входять іони срібла - вони нейтралізують неприємний запах і зростання бактерій.
Интернет магазин нижнего белья MAN's SET © 2022