Кольорові чоловічі шкарпетки

Кольорові шкарпетки - це не тільки жіночий аксесуар. Чоловіки, які стежать за світовими модними трендами, в будь-якому випадку знають, що кольорові шкарпетки - це незамінна частина гардеробу, і для чоловіків в тому числі. У Європі, наприклад, різнокольорові шкарпетки носять практично всі - дизайнери, любителі street style, а також офісні працівники та бізнесмени.
Різнокольорові шкарпетки гармонійно виглядають і з джинсами, і з класичним діловим костюмом. Ось кілька порад, як носити кольорові шкарпетки:
  • якщо Ваш гардероб наповнений світшотами, незвичайними сорочками, яскравими футболками, джинсами і широкими штанами - Вам підійдуть абсолютно будь-які кольорові шкарпетки;
  • якщо Вам близький стиль casual: світлі прості футболки, прості джинси, черевики, кеди - підходящим варіантом для Вас будуть кольорові шкарпетки з геометричними фігурами;
  • якщо Ви носите костюми, Ваші краватка і сорочка зазвичай без візерунків - ідеальним рішенням будуть яскраві шкарпетки з ромбами. Якщо ж на сорочці або краватці є візерунок, можете повторити його на носках.
Модні шкарпетки оригінальних забарвлень допоможуть Вам виділятися з натовпу і дадуть зрозуміти, що у Вас хороший смак.
В інтернет магазині MAN's SET купити кольорові чоловічі шкарпетки з унікальним складом, завдяки якому вони ідеально вбирають вологу.
Інтернет магазин нижньої білизни MAN's SET © 2024