Меню

Сімейні боксери

Сімейки чоловічі з 100% бавовни, Shorts, клітинка
0
Код товару: B400-141
329грн.
239грн.
Сімейки чоловічі з 100% бавовни, Shorts, синій з якорями
1
Сімейки чоловічі, Shorts, зелений в кольоровий кружечок
0
Сімейки чоловічі з 100% бавовни, Shorts, червоний з якорями
0
Сімейки чоловічі з 100% бавовни, Shorts, білими з якорями
0
Сімейки чоловічі з 100% бавовни, Shorts
0
Код товару: B400-21
329грн.
239грн.
Сімейні боксери - це безкомпромісна класика в індустрії чоловічої нижньої білизни, що забезпечує зручність, максимальний комфорт, свободу відчуттів і привабливість. Що стосується якості тканини, то це - краще, що ми коли-небудь чіпали і даємо стовідсоткову гарантію, що Ви залишитеся задоволені! Ті що мають  вільний і лаконічний крій, сімейні боксери напевно є в гардеробі практично кожного представника чоловічої статі. Більшість з них з упевненістю заявлять, що жоден крій не зможе зрівнятися з сімейками в комфорті і легкості.
При виробництві чоловічих сімейних трусів використовується тільки 100% бавовна, що забезпечує гіпоалергенність і відмінні гігієнічні властивості. Якщо вирішите купити труси чоловічі сімейні з бавовни, можете не турбується - вони не зможуть зашкодити  здоров'ю.
При правильному підборі розміру сімейних боксерів, вони будуть ідеально сидіти на тілі виглядати дуже привабливо, не уступаючи моделям іншого крою.
У каталозі інтернет-магазину MAN's SET, серед розмаїття кольорів і принтів можна вибрати і купити труси сімейні чоловічі з 100% бавовни, в наявності розміри M-XXL.

Ми гарантуємо відмінну якість наданого чоловічої білизни.