Зелені чоловічі труси

Види моделей

Чоловічі зелені труси

Чоловічі труси – це та частина одягу, без якої не можуть обійтися сучасні чоловіки. Якісна білизна – це предмет особистої гігієни, який щодня контактує з інтимною зоною. Вони оберігають тіло від шкідливого впливу навколишнього середовища, а одяг від забруднень. Кожен представник сильної статі у своєму гардеробі повинен мати щонайменше 10 штук, при цьому класичні чорні, білі, сині моделі можна розбавити яскравішими зразками.

Можна звернути увагу на зелені чоловічі труси. Цей колір має безліч варіацій - від ніжного салатового до насиченого смарагдового, всі вони тішать око і піднімають настрій. Речі такого кольору мають заспокійливий ефект, піднімають життєвий тонус і допомагають боротися з дратівливістю. За рахунок універсальностічоловічі труси зелені носять і підлітки, і старшого віку.

Як правильно підібрати труси?

Чоловіча білизна має різний крій, фасон, матеріал. Лікарі рекомендують вибирати вироби із натуральних тканин, які безпечні для інтимного здоров'я. Найкращий варіант - бавовняні сліпи, брифи або боксери, які мають хорошу щільність, приємно сидять по фігурі, непогано тягнуться, легко відмити від плям і мають доступну вартість. Для зимового періоду можна підібрати утеплені зразки з термоефектом. Щоб труси не викликали дискомфорту, потрібно правильно підібрати розмір виробів. Якщо ви не знаєте точний розмір, потрібно виміряти обхват талії і стегон. Це важливо, особливо, якщо покупка відбувається онлайн. Якщо у покупця є можливість побачити труси наживо, то можна їх злегка розтягнути і прикласти до себе.

У продажу доступні як класичні, так і ексклюзивні моделі:

  • сліпи;

  • боксери;

  • брифи;

  • шорти;

  • сімейки та інші моделі.

Зелений колір практично непомітний під темним одягом, звичайно, під світлі штани його не варто використовувати.


У каталозі онлайн магазину MAN s SET доступний великий вибір чоловічої білизни високої якості. Воно не має грубих швів, має анатомічний крій та доступну вартість. У каталозі магазину доступні труси не тільки зеленого, а й багатьох інших відтінків. Найпопулярнішими моделями є боксери, брифи, сліпи – всі вони мають унікальний анатомічний крій, який до дрібниць врахував особливості чоловічих делікатних зон. Щоб оформити замовлення, потрібно залишити заявку по телефону чи на сайті. Менеджери MAN s SET нададуть консультацію з будь-яких питань та організують доставку по всіх містах України. У каталозі магазину ви знайдете труси інших кольорів, а також широкий вибір шкарпеток, майок, домашнього одягу та термобілизни.

Інтернет магазин нижньої білизни MAN's SET © 2024